شرکت آذرگشسب تولید کننده انواع چوب بستنی و پزشکی در ایران

تولید چوب بستنی

تولید چوب بستنی

تولید چوب بستنی چوبی
چیه؟ بستنی بسته بندی شده در فنجان های کارتنی یا پلاستیکی و بدون قاشق در مجموعه با یک چوب چوبی تکمیل می شود. چگونه ممکن است از چوب های چوبی در همه جا در تولید بستنی استفاده شود ، با وجود این واقعیت که امروزه تماس چوب و مواد غذایی غیرقابل قبول است؟ چرا؟ در فرآیند تولید چوب بستنی به نکات زیر توجه می شود.

 1. از چوب راش و بلوط استفاده می شود زیرا دارای طعم خنثی ، ساختار منافذ مناسب و سطح صاف است.
 2. قسمتهای پوست و آسیب دیده درخت برداشته می شود.
 3. هنگام ذخیره سازی تنه درختان از روش آبیاری خاصی استفاده می شود. به کاهش اتلاف مواد کمک می کند.
 4. تنه های درخت مرطوب در خشک کن ها ، نرم شدن و کشش در اجاق های لوله بخار در دمای 100 درجه سانتیگراد به مدت 3-7 روز پردازش می شوند.
  5. تنه درختان قبل از پخت در فر تحت کنترل الکترونیکی کیفیت قرار می گیرند. تنه های درختان زباله برای حفظ سطح گرمایش مورد نیاز کوره به داخل کوره ریخته می شوند.
 5. تنه درختان به قطعات کوچک بریده می شوند. این قطعات تحت فشار پرس به صفحه تبدیل می شوند.
 6. صفحات با توجه به ابعاد مشخص شده به صورت چوب بریده می شوند.
 7. چوب ها برای جلوگیری از خطر جسمی صیقل داده می شوند. سپس آنها را در یک مخلوط موم-پارافین غوطه ور می کنند تا در برابر میکروارگانیسم ها محافظت شوند.
 8. میله ها تحت کنترل الکترونیکی کیفیت قرار می گیرند.
 9. علامت گذاری و نقاشی روی چوب ها نه با جوهر ، بلکه با سوزاندن ساخته می شود. نتیجه گیری بنابراین ، فرآیند فن آوری ، شروع با انتخاب مواد اولیه ، پردازش حرارتی و پایان دادن به پردازش مخلوط موم-پارافین ، باعث می شود که چوب بستنی برای استفاده در صنایع غذایی ایمن باشد و آنها را به طور قابل توجهی از سایر محصولات چوبی متمایز کند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.