شرکت آذرگشسب تولید کننده انواع چوب بستنی و پزشکی در ایران

تولید کننده انواع چوب بستنی و قاشق چوبی بستنی در ایران

تولید کننده انواع چوب بستنی و قاشق چوبی بستنی در ایران

شرکت صنایع تولیدی چوب آذرگشسب تولید کننده انواع چوب بستنی ساده ، چوب بستنی مگنوم  ،چوب بستنی گرد ،چوب طبی و سایر محصولات چوبی در ایران میباشد ،این شرکت با بیش از سه دهه سابقه تولید چوب بستنی ، افتخار حضور در بازارهای بین المللی را نیز در کارنامه خود دارد .کیفیت بالای انواع تولیدات چوب بستنی و خط تولید کاملا مدرن و بهداشتی این شرکت باعث شده تولیدات این واحد به بسیاری از کشورهای همجوار صادر گردد .

فرآیند تولید چوب بستنی

بازرسی چوب براي اطمینان از اینکه تنه درخت مناسب براي تولید چوب بستنی است، چوب قطع شده است در سایت برش در جنگل بازرسی می شود.

ذخیره سازي

ذخیره سازي مناسب از چوب براي جلوگیري از هر چیزي که ممکن است به کیفیت آن آسیب برساند.

کارخانه اره کشی

 کارخانه اره کشی ایستگاه سوم در تولید ما است.

انتقال قفسه هاي متحرك به محفظه بخار .این فرایند بخار نشان دهنده کیفیت موثر، عنصر اساسی در تولید یک چوب بستنی خوب خواهد بود. در این مرحله نیاز به یک بویلر با سوخت گاز طبیعی خواهیم داشت.

دستگاه لایه بردار الوار پوست کنده و سپس بصورت ورقه در می آید.

پانچ کردن

قبل از انجام مراحل پانچ کردن، چوب به طور خودکار براي عیوب سطحی، ترك، و … تست شده است.

پرداخت پس از آن میله هاي پانچ شده و خشک شده به درام پرداخت براي آماده سازي نهایی بیشتر جلا شود حرکت می کند .

بسته بندي پس از ٪100چک نهایی، از طریق یک سیستم طبقه بندي خودکار، که می تواند نقص شکل از یک دهم میلیمتر، و همچنین ترك شناسایی کند، چوب بستنی ها در یک ظرف یا جعبه و یا در باندهاي 50 تایی بسته بندي می شود .

تست در هر نیم ساعت، جنبه هاي مختلف چوب از تمام خطوط تولید بررسی می شوند، به منظور بررسی کیفیت، و همچنین عملکرد موفق از کل فرایند نمونه برداري می شود.

نام تجاري حرارتی (برند زنی)

 تمام چوب بستنی ها را می توان با نام تجاري منحصر به فرد توسط گرما یا روش دیگر، به درخواست مشتري برند زنی کرد.

انرژي هاي مصرفی و ضایعات:

در این کارخانه روش تولید کاملا بر اساس تجهیزات مکانیکی می باشد و تمام تجهیزات برقی هستند. در مرحله بخار دهی به الوار براي تولید بخار از بویلر گازي استفاده خواهد شد که فقط خروجی بخار آب و دي اکسید کربن خواهد داشت.

کلیه ضایعات چوب این کارخانه براي استفاده به کارخانه هاي تولید نئوپان فروخته خواهد شد. این کارگاه هیچ گونه پساب صنعتی ندارد.

جهت ثبت سفارش خرید چوب بستنی میتوانید ضمن تماس با کارشناسان فروش صنایع چوبی آذرگشسب سفارش خود را ثبت نمایید . این اطمینان به شما داده خواهد شد که در سریعترین زمان ممکن سفارش شما آماده و ارسال خواهد گردید.ضمنا با توجه به تعداد سفارش ،قیمت چوب بستنی متغیر خواهد بود .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.